close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
18 Липня 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з наданням фінансування Ferrexpo

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ВАТ «Полтавський ГЗК» («ПГЗК»), основного активу гірничорудної компанії Ferrexpo у Полтавській області, у зв’язку із залученням експортного фінансування на суму 21,9 мільйонів доларів США для придбання вантажівок Caterpillar.

Кредит був наданий Приватною корпорацією фінансування експорту («PEFCO»), американською компанією, що належить американським банкам і промисловим корпораціям, на сім років з терміном погашення 15 березня 2019 року під гарантію Експортно-Імпортного Банку США («Ex-Im Bank»). Кредит був додатково забезпечений заставою придбаного обладнаннята гарантією материнської компанії Ferrexpo AG.

Ferrexpo – гірничодобувна компанія з головним офісом у Швейцарії і активами в Україні. Компанія спеціалізується на видобутку залізної руди кар’єрним способом, а також випуску залізорудних окатишів, що використовуються при виробництві сталі. Активи Ferrexpo є одними з найбільших залізорудних ресурсів у світі.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі партнера Назара Чернявського і юристів Юрія Драганчука та Ореста Матвійчука.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше