close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
24 Вересня 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з наданням фінансування на суму 5,35 млрд. рублів найбільшій українській енергетичній компанії

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником VTB Capital plc (Група ВТБ) у зв’язку з наданням фінансування на суму 5,35 млрд. російських рублів компанії DTEK, найбільшому українському енергетичному холдингу.

Фінансування надається двома траншами – терміном на 3 і 5 років. Використання залучених грошових коштів заплановано на загальнокорпоративні цілі, включаючи поповнення обігових коштів та фінансування капітальних витрат.

Sayenko Kharenko має значний досвід супроводу проектів за участю найбільших українських компаній в енергетичному секторі. У 2013 році Sayenko Kharenko була названа в п’ятірці найкращих юридичних фірм в Україні у сфері енергетики та природних ресурсів згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2013, а також рекомендована за версією міжнародного рейтингу Chambers Europe 2013.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі старшого юриста Ігоря Лозенка та юристів Марти Гонтарук і Тараса Шиба під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше