close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
1 Серпня 2012

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з найбільшим випуском єврооблігацій урядом України

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського законодавства у зв’язку з випуском єврооблігацій Міністерством фінансів України на суму 2 мільярди доларів США.

Лід-менеджерами випуску виступили JP Morgan, Morgan Stanley, «Тройка Діалог» і VTB Capital. Суверенні єврооблігації були розміщені з прибутковістю 9,25% річних і терміном погашення 5 років (до 2017 р.)

Даний випуск єврооблігацій став найбільшим в історії України. Більше 75% відсотків кредиту було розміщено серед провідних інвесторів з США, Великобританії та інших європейських країн.

«У розміщенні брали участь близько 260 інвесторів, і обсяг заявок був на рівні 7 мільярдів, хоча ми планували залучити всього лише 500 мільйонів доларів», — коментує Міністр фінансів Юрій Колобов.

Sayenko Kharenko супроводжувала більшість випусків цінних паперів Україною, включаючи випуск єврооблігацій на суму 1,25 мільярда доларів США та два успішні випуски на загальну суму 2 мільярди доларів США.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі партнера Назара Чернявського і юристів Юрія Драганчука та Ореста Матвійчука.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше