close
МЕНЮ

Проєкти

24 Квітня 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з новим випуском єврооблігацій і викупом існуючих єврооблігацій провідного енергохолдингу країни

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником міжнародних банків Deutsche Bank, ING, J.P. Morgan, Sberbank CIB, UniCredit і VTB Capital у зв’язку з організацією випуску нових єврооблігацій компанії ДТЕК на суму 600 мільйонів доларів США зі ставкою 7,785% і терміном погашення у 2018 році.

Також у рамках даної трансакції ДТЕК запропонував власникам випущених раніше єврооблігацій на суму 500 мільйонів доларів США з терміном погашення у 2015 році змінити їх умови і достроково викупити частину випуску. У результаті пропозиції про викуп, організаторами якого виступили Deutsche Bank і J.P. Morgan, емітент зміг викупити у інвесторів 60% існуючих єврооблігацій.

ДТЕК – найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ). Підприємства ДТЕК працюють у сегментах видобутку і збагачення вугілля, генерації, дистрибуції та продажу електроенергії.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі старшого юриста Ігоря Лозенка, юристів Марти Гонтарук і Олени Красної під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше