close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
30 Березня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з придбанням будівельної компанії ХХІ Століття

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Renaissance Group з питань українського законодавства щодо придбання контрольного пакету акцій компанії ХХІ Століття.

У процесі фінансової реструктуризації ХХI Століття залучила 20 мільйонів доларів США шляхом випуску акцій Ovaro Holding Limited, спільного підприємства Renaissance Group та Bremille Investments Limited, власником якого є Олег Салмін.

Renaissance Group займає позиції лідера на ринку у кожній з основних напрямків фінансової діяльності – роботі з акціонерами та борговим капіталом, злиттях та поглинаннях, аналітичних дослідженнях, роботі з похідними інструментами. Renaissance Group є провідним гравцем на ринках, що розвиваються в сферах гірничо-металургійної, нафтогазової та аграрної промисловості.

ХХІ Століття, провідний український девелопер, працює на ринку нерухомості з 1999 року. З грудня 2005 року компанія розміщена на AIMLSE. ХХІ Століття створює, розвиває та управляє проектами в Україні в таких сегментах нерухомості як торгівельні центри, офіси, готелі, логістичні центри та житло, включаючи заміське.

Команда Sayenko Kharenkо працювала над даною трансакцією під керівництвом партнера Володимира Саєнкa та включала радника Віталія Кравченкa та юристів Івана Комаху, Юлію Губарєву, Ігоря Лозенкa, Антона Коробейнікова, Олександра Ніколайчика та Ольгу Атаманчук.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше