close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
17 Серпня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з придбанням найбільшого виробника цукру «Укррос» компанією Kernel

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ВАТ «Цукровий союз «Укррос» (далі – Укррос), одного з найбільших виробників цукру в Україні, у зв’язку з продажем 71% акцій компанії Kernel Holding S.A. (далі – Kernel), найбільшій диверсифікованій інтегрованій компанії в агропромисловому секторі України.

У результаті трансакції конкуренція на українському ринку з виробництва цукру значно збільшиться. Окрім профільних для Укрроса активів – цукрових заводів – трансакція забезпечить компанію Kernel додатковими 100 тис. га сільськогосподарських земель, а також додатковими елеваторами для зберігання зерна.

Kernel Holding S.A. – найбільша диверсифікована інтегрована компанія в агропромисловому секторі України. Kernel є найбільшим постачальником української соняшникової олії та шроту на міжнародний ринок, ключовим постачальником бутильованого масла на внутрішній ринок України.

Укррос – холдингова компанія, що об’єднує заводи з виробництва цукру, один із найбільших виробників цукру в Україні.

Sayenko Kharenko має унікальний досвід роботи з компаніями агропромислового сектору. Нещодавній досвід фірми включає консультування щодо: випуску нових єврооблігацій та пропозиції обміну існуючих єврооблігацій агропромисловим холдингом «Миронівський Хлібопродукт» на загальну суму близько 580 млн. доларів США; приватного розміщення агропромисловим холдингом «Мрія» на суму понад 90 млн. доларів США; IPO агропромислового холдингу «Миронівський Хлібопродукт» на суму понад 370 млн. доларів США; випуску депозитарних розписок та приватного розміщення акцій групою компаній Creativ Group; розробки програми глобальних депозитарних розписок та лістингу на ПФТС та Франкфуртській фондових біржах компанією Укррос; дебютного випуску єврооблігацій групою компаній Агротон на суму 50 млн. доларів США.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі партнера Володимира Саєнкa, радника Дмитра Корбута та юристів Ольги Атаманчук, Юлії Губарєвої  та Ольги Коверник.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше