close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
16 Жовтня 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з pro bono проектом щодо створення громадської спілки в Україні

Sayenko Kharenko виступила pro bono юридичним радником Мережі Глобального Договору ООН в Україні в процесі створення громадської спілки на території Україні.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав підготовку установчих документів, подачу документів для реєстрації Громадської спілки «Мережа Глобального Договору в Україні» від імені її засновників – Федерації роботодавців України і компанії «Ernst & Young», а також надання всебічної юридичної підтримки в процесі реєстрації громадської спілки.

Громадська спілка, що розпочала свою діяльність на початку жовтня, об’єднує учасників Мережі Глобального Договору в Україні.

Глобальний договір є найбільшою ініціативою у сфері корпоративної соціальної відповідальності в світі, в основі якої 10 принципів у сфері прав людини, охорони навколишнього середовища, трудових відносин та протидії корупції.

До складу команди Sayenko Kharenko, яка працювала над даним проектом під керівництвом партнера Андрія Ляхова, входять радник Аліна Плющ, юристи Дмитро Рябікін, Кузьма Позичанюк та Василь Лютий.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше