close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
31 Липня 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з продажем грецьким Alpha Bank дочірнього банку в Україні

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань англійського та українського права грецького Alpha Bank у зв’язку з продажем 100% акцій ПАТ «Астра Банк» компанії, афілійованій з Миколою Лагуном. Сума трансакції склала 82 мільйони євро.

Договір був підписаний 18 липня 2013 року в Києві. Очікується, що до кінця року угода буде закрита після отримання всіх необхідних регуляторних дозволів на зміну власника банку.

Обсяг робіт Sayenko Kharenko включав повний юридичний супровід трансакції, а саме: консультування з питань українського банківського і корпоративного права, англійського права контрактів, структурування угоди, а також супровід переговорів згідно з умовами угоди. Фірма також консультувала клієнта з питань розробки та реєстрації договору про передачу прав на торгову марку.

Sayenko Kharenko має значний досвід супроводу транскордонних M&A угод у банківському секторі. Нещодавно фірма виступила юридичним радником у зв’язку з продажем ПАТ «Банк «Київська Русь», придбанням Кредитпромбанку, продажем ПАТ «Банк Форум» німецьким Commerzbank, придбанням Volksbank Сбербанком Росії, а також продажем ПАТ «Акцепт Банк» групі SEB.

Команда Sayenko Kharenko включала партнера Володимира Саєнка та радників Аліну Плющ і Леоніда Антоненка, який керував розширеною групою юристів з практики злиттів і поглинань та корпоративної практики фірми, також партнера Андрія Ляхова, який надавав юридичні консультації з питань англійського права.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше