close
МЕНЮ

Проєкти

27 Лютого 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з продажем пакету акцій одного з 50 провідних банків України

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником іноземного інвестиційного фонду у зв’язку з продажем контрольного пакета акцій Публічного акціонерного товариства «Банк «Київська Русь» (далі – «Банк») групі українських компаній, афілійованих з Головою Правління Банку, Віктором Братком.

Обсяг робіт команди Sayenko Kharenko включав повний юридичний супровід трансакції, а саме: загальне консультування з питань банківського та корпоративного права, структурування угоди, підготовку і узгодження умов всіх трансакційних документів, а також підготовку трансакції до закриття.

Публічне акціонерне товариство «Банк« Київська Русь» засноване у 1996 році і є 31-м за розміром активів банком в Україні.

Sayenko Kharenko має великий досвід супроводу транскордонних M&A угод у банківському секторі. Тільки за останній час фірма здійснювала юридичну підтримку в зв’язку з продажем акцій Кредитпромбанку; продажем банку «Форум» німецьким Commerzbank; придбанням Volksbank Сбербанком Росії; продажем «Акцепт Банк» шведському «СЕБ Банк».

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі юристів Сергія Казмірчука та Олександра Ніколайчика під керівництвом партнера Михайла Харенка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше