close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
23 Серпня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з реструктуризацією кредитів компанії XXI Століття

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником компанії XXI Століття, провідного українського девелопера, з питань українського законодавства у зв’язку з реструктуризацією мультивалютних кредитів на загальну суму 32,7 млн. доларів США, що раніше були надані дочірнім компаніям девелопера УкрСиббанком.

Зважаючи на складність структури трансакції, реструктуризація була проведена у декілька етапів, що складалися з ряду послідовних переуступань позики третім особам. Крім того, з метою фінансування часткової виплати за вищезгаданими кредитами, компанія XXI Століття також продала один з торгівельних центрів мережі «Квадрат», що розташований у центральній частині Києва.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі партнера Назара Чернявського та юриста Сергія Казмірчука.

Раніше Sayenko Kharenko виступала юридичним радником у зв’язку з реструктуризацією єврооблігацій компанії XXI Століття на суму 175 млн. доларів США, найбільшою реструктуризацією на ринку нерухомості України. Протягом останніх трьох років фірма супроводжувала найбільші проекти у сфері реструктуризації заборгованості в Україні на загальну суму понад 5,9 млрд. доларів США. Sayenko Kharenko названа серед двох кращих фірм в Україні у сфері реструктуризації, згідно з рейтингом Chambers Global 2010.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше