close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
2 Грудня 2010

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з випуском єврооблігацій державою Україна на суму 2 мільярди доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського законодавства у зв’язку з випусками єврооблігацій на загальну суму 2 мільярди доларів США.

Міжнародні банки Morgan Stanley, JP Morgan та VTB Capital виступили організаторами випусків – на суму 500 млн. доларів США, з доходністю 6,875% та погашенням у 2015 році, та облігацій на суму 1,5 млрд. доларів США, з доходністю 7,75% та погашенням у 2020 році. Попит став рекордним для випуску єврооблігацій України, в результаті якого обсяг книги заявок склав понад 6,2 млрд. доларів США.

Розміщення єврооблігацій державою Україна на рекордну суму 2 мільярди доларів США стало першою трансакцією з залучення боргового капіталу на міжнародних ринках капіталу з 2007 року та демонструє не тільки стабілізацію української економіки, але й загальне підвищення інтересу інвесторів до ринків, що розвиваються.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі партнерів Михайла Харенкa та Назара Чернявського, юристів Антона Коробейнікова, Юрія Драганчука та Олександра Друга.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше