close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
26 Липня 2011

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з випуском єврооблігацій державою Україна на суму 1,25 мільярди доларів США

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Morgan Stanley, JP Morgan та  VTB Capital з питань українського законодавства у зв’язку з випуском єврооблігацій державою Україна на суму 1,25 мільярди доларів США.

JP Morgan, Morgan Stanley та VTB Capital виступили організаторами випуску п’ятирічних єврооблігацій на суму 1,25 мільярди доларів США із ставкою купону 6,25%. В результаті значного попиту з боку інвесторів замість запланованого 1 мільярда доларів США обcяг запозичення було збільшено, а ставку доходності зменшено.

Минулого року Україна провела два успішних випуски єврооблігацій на рекордну суму 2 мільярди доларів США, що свідчило про відновлення інтересу інвесторів до України після фінансової кризи та відкритість міжнародних ринків боргового капіталу для українських емітентів. Sayenko Kharenko виступала юридичним радником організаторів обох випусків єврооблігацій державою у 2010 році.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі партнера Назара Чернявського та юристів Юрія Драганчука і Ореста Матвійчука.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше