close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
27 Березня 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з випуском єврооблігацій Ощадбанку на суму 500 млн доларів США

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Credit Suisse, Deutsche Bank і JP Morgan, лід-менеджерів випуску єврооблігацій на суму 500 мільйонів доларів США з процентною ставкою 8,875% і терміном погашення у 2018 році для надання фінансування ПАТ «Державний ощадний банк України» («Ощадбанк»), третьому найбільшому банку в Україні.

«Залучені кошти будуть спрямовані на подальший розвиток бізнесу банку», – зазначив перший заступник голови правління Ощадбанку Денис Кірєєв.

Слідом за Укрексімбанком та ПриватБанком, Ощадбанк став третім емітентом у банківському секторі України у першому кварталі 2013 року. «Фінансовий сектор |України| теж активізувався. Україна спостерігає бум розміщень євробондів» – говориться у виданні International Financing Review (Thomson Reuters).

Виступивши радником щодо розміщення єврооблігацій урядом України у грудні 2012 року, Sayenko Kharenko також супроводжувала всі випуски євробондів в українському банківському секторі у першому кварталі поточного року на загальну суму більше 2 мільярдів доларів США.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі юристів Антона Коробейникова, Марти Гонтарук і Олени Красної під керівництвом партнера Назара Чернявського.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше