close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
3 May 2013

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку зі створенням першого в музичній індустрії інвестиційного фонду з розподіленими портфелями

Юридична фірма Sayenko Kharenko була обрана в якості головного юридичного радника для представлення інтересів групи компаній First Bank of Rock щодо створення та структурування фонду First Fund of Rock – першого інвестиційного фонду з розподіленими портфелями, діяльність якого буде спрямована на розвиток молодих і визнаних виконавців. Юридична фірма Lewis Silkin виступає юридичним радником групи з питань інтелектуальної власності.

First Bank of Rock – перша інтернет-платформа для виробників аудіо-контенту: музикантів та їхніх партнерів, включаючи комерційні бренди, компанії, що займаються просуванням аудіо-контенту, організаторів виступів, промоутерів, концертні майданчики, менеджерів і звукозаписні компанії.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі радника Аліни Плющ та юриста Олени Дідовець під керівництвом партнера Андрія Ляхова.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше