close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
9 Червня 2010

Sayenko Kharenko – юридичний радник успішного розміщення єврооблігацій ПАТ «Укрексімбанком»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» (далі – Укрексімбанк) у зв’язку з випуском єврооблігацій на суму 500 мільйонів доларів США з рейтингом «B1» від Moody’sта «B» від Fitch.

Єврооблігації було випущено строком на 5 років, з відсотковою ставкою 8,375%. Citi group та Credit Suisse виступили організаторами випуску. У трансакції взяли участь близько 152 міжнародних інвесторів.

«Ця трансакція була першим випуском єврооблігацій українським банком з початку кризи. Сума випуску та низька ставка за купоном демонструють позитивне сприйняття розміщення іноземними інвесторами. Успіх розміщення Укрексімбанком може служити додатковим стимулом для виходу України на міжнародні ринки капіталу», – коментує Михайло Харенко.

Представники Credit Suisse у розмові з виданням Euroweek відзначили «феноменальну роботу, яку було проведено командою під час роудшоу, що підвищило довіру до України з боку міжнародних інвесторів та сприяло поновленню зацікавленості до суверенних єврооблігацій».

Укрексімбанк – універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Від дня заснування банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом у складі Михайла Харенка, Назара Чернявського та Антона Коробейнікова.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше