close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
26 May 2010

Sayenko Kharenko – юридичний радник з питань отримання попередніх висновків АМКУ щодо придбання акцій ПАТ «Банк Форум»

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань антимонопольного законодавства у зв’язку із отриманням попередніх висновків Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) щодо необхідності отримання дозволу АМКУ для придбання Commerzbank Group додаткових 26,25% голосів у вищому органі управління Публічного акціонерного товариства «Банк Форум» (далі –  Банк Форум).

Придбання додаткових голосів значно підсилює позиції Commerzbank Group у Центральній та Східній Європі. Банк Форум, активи якого складають 1,9 мільярда євро, а пайовий капітал – близько 180 мільйонів євро, є одним з провідних банків України.

Commerzbank Group – банківський концерн Німеччини, з правлінням у Франкфурті-на-Майні. Commerzbank Group працює на світовому ринку банківських та фінансових послуг, надає послуги фізичним особам та великим транснаціональним компаніям у всьому світі.

ПАТ «Банк Форум» – комерційний банк, що надає весь спектр банківських послуг та працює на всій території України, банк має понад 250 відділень.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника, юриста Максима Назаренка під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше