close
МЕНЮ

Проєкти

14 Березня 2012

Sayenko Kharenko захистила інтереси Кредитпромбанку в судовому спорі у зв’язку зі стягненням проблемної заборгованості

Юридична фірма Sayenko Kharenko успішно захистила інтереси ПАТ «Кредитпромбанк», одного з найбільших банків України, у судовому спорі, пов’язаному з проблемною заборгованістю одного з найбільших корпоративних позичальників, а також вжила ефективних заходів щодо збереження предмета застави.

Sayenko Kharenko представляла інтереси клієнта в апеляційній інстанції в спорі щодо визнання недійсними низки договорів (іпотечного договору, договору поруки, договору застави рухомого майна, включаючи щодо вимог позивача про скасування заборони на відчуження).

Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом під керівництвом партнера Сергія Погребного і включала старшого юриста Сергія Смірнова і юриста Анастасію Сперкач.

«Ключовим завданням щодо захисту прав і законних інтересів Кредитпромбанку було збереження заставного майна позичальника. Рішення суду вже вступило в законну силу і дозволить нашому клієнтові продовжувати роботу щодо стягнення проблемної заборгованості», – коментує Сергій Погребной.

Команда Sayenko Kharenko у сфері вирішення спорів супроводжує найбільші публічні судові і арбітражні процеси в Україні. За підсумками 2011 року фірма названа №1 за кількістю проектів у сфері вирішення спорів (дослідження «Найбільші судові та арбітражні проекти 2011 року», видавництво «Юридична практика»). Наразі Sayenko Kharenko супроводжує більше 50 проектів у сфері стягнення проблемної заборгованості.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше