close
МЕНЮ

Проєкти

4 Квітня 2012

Sayenko Kharenko захистила інтереси ОТП Банку у судовому спорі про стягнення заборгованості на суму понад 16 млн. доларів США

Юридична фірма Sayenko Kharenko представила інтереси ПАТ «ОТП Банк», одного з найбільших банків України з іноземним капіталом, у судовому спорі з групою позичальників (ТОВ «Орієнт експрес» і ТОВ «Хекро Пет Лтд») про стягнення заборгованості за кредитним договором шляхом звернення стягнення на предмет застави на суму понад 16 млн. доларів США.

У процесі стягнення заборгованості командою судової практики Sayenko Kharenko була розроблена комплексна стратегія захисту прав та законних інтересів клієнта, спрямована, в першу чергу, на ефективну протидію зусиллям боржників створити максимальну кількість правових перешкод, пов'язаних з процесом стягнення заборгованості.

Команда Sayenko Kharenko представляла інтереси клієнта у розгляді справи у суді апеляційної інстанції. У результаті розгляду справи Київським апеляційним господарським судом залишено в силі рішення Господарського суду м. Києва, яким в повному обсязі задоволено вимоги позивача і звернено стягнення на предмет застави.

Команда Sayenko Kharenko супроводжувала судовий процес у складі партнера Сергія Погребного, старших юристів Антона Жданова і Петра Батюка, а також юриста Олексія Герасимчука.

Команда Sayenko Kharenko у сфері вирішення спорів супроводжує найбільші публічні судові й арбітражних процеси в Україні. За підсумками 2011 року фірма названа №1 за кількістю проектів у сфері вирішення спорів (дослідження «Найбільші судові та арбітражні проекти 2011 року», видавництво «Юридична практика»). Наразі Sayenko Kharenko супроводжує більше 50 проектів у сфері стягнення заборгованості.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше