close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
27 Червня 2012

Sayenko Kharenko захистила інтереси Української страхової групи у Вищому господарському суді України

Юридична фірма Sayenko Kharenko захистила інтереси ПрАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» (далі – УСГ) у Вищому господарському суді України у судовому спорі про стягнення суми виплаченого страхового відшкодування у розмірі 11 млн. доларів США. Нагадаємо, що у жовтні 2011 року команда юристів судової практики успішно представила інтереси УСГ у Господарському суді м. Києва, а у квітні 2012 року – в Київському апеляційному господарському суді; сума, стягнена на користь страхової компанії у порядку регресного відшкодування, стала однією з найбільших у судовій практиці України у такому виді спорів. Таким чином, юристи Sayenko Kharenko захистили законні інтереси УСГ у судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій, у результаті чого всі позовні вимоги були задоволені у повному обсязі.

Інтереси страхової компанії представляла команда юристів Sayenko Kharenko у складі партнера Сергія Погребного, радника Ігоря Сухомудренка, старшого юриста Сергія Смірнова, а також юриста Анастасії Сперкач.

Юристи Sayenko Kharenko володіють вузькоспеціалізованими галузевими знаннями та значним досвідом надання юридичних консультацій у сфері страхування, включаючи представлення інтересів провідних українських страхових компаній (Ageas, AIG Ukraine, Fidem Life, Generali Garant, PZU Ukraine, ТАС, «Вексель», «Веско» та інших).

Команда Sayenko Kharenko у сфері вирішення спорів супроводжує найбільші публічні судові й арбітражних процеси в Україні. За підсумками 2011 року фірма названа №1 за кількістю проектів у сфері вирішення спорів (дослідження «Найбільші судові та арбітражні проекти 2011 року», видавництво «Юридична практика»).

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше