close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
1 Червня 2020

Sayenko Kharenko представила інтереси ПрАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур»

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ПрАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур» у перегляді антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну канатів і тросів походженням з Китаю у зв’язку із завершенням строків їх застосування. Перегляд було ініційовано на підставі скарги ПрАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур».

Послуги юристів Sayenko Kharenko включали підготовку вимоги про ініціювання перегляду, підготовку відповідей на запитальник тощо.

За результатами перегляду вдалося довести факт того, що становище експортерів та економічні умови є такими, за яких не виключається ймовірність виникнення нових видів демпінгу, що заподіює шкоду; а також що припинення застосування антидемпінгових заходів, ймовірно, спричинить поновлення дії демпінгу та заподіяння шкоди ПрАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур».

За результатами перегляду, дію антидемпінгових заходів у розмірі 123 % було продовжено строком на п’ять років.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юристів Івана Бараненка та Тетяни Танчин під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше