close
МЕНЮ

Публікації

Ключові контакти
10 Квітня 2018

Міфологія бенефіціарного власника

Джерело: Panorama

Офшорна структура — річ у бізнесі корисна. Правильне її використання дозволить краще контролювати, захищати й фінансувати свою справу. Однак популярність офшорного структурування створила немало міфів навколо нього. І якщо деякі з них викликають лише іронічну посмішку, то решта вже зараз загрожує вашому бізнесові.

Чотири міфи, у які ви вірите

Бенефіціар-Інкогніто

З появою реєстрів бенефіціарних власників бізнес почав декларувати своїх бенефіціарів у всьому світі. Відбувається це нашвидкуруч і без аналізу супутніх ризиків. Як наслідок, в українських та іноземних реєстрах зазначають різних бенефіціарних власників. Тим часом:

  • банки прискіпливіше перевіряють операції за участю офшорних компаній і блокують рахунки компаній із незрозумілою структурою власності;
  • зазначення різних бенефіціарних власників однієї структури — істотне порушення місцевого законодавства (наприклад, за англійським правом це вважають кримінальним правопорушенням);
  • у межах міжнародного обміну податковою інформацією (до якого Україна приєднається 2020 року) понад 100 країн почнуть обмінюватись інформацією про бенефіціарних власників структур, зареєстрованих на їхніх територіях. Вочевидь, податкові й правоохоронні органи нетерпляче очікують цього моменту. З їхніх карт зникнуть майже всі білі плями.
Читати далі

Поділитися:

Далі Публікації
Показати більше