close
МЕНЮ

Публікації

Ключові контакти
12 Квітня 2018

Партнерство як кар’єрний ліфт

Джерело: Український юрист

Як у вашій фірмі початківцю пройти шлях від звичайного юриста до повноцінного партнера? Якими якостями володіти? Які переваги та недоліки «вирощування» партнерів в межах власної компанії, а які — у запрошених професіоналів зі сторони?

Дуже часто доводиться чути від студентів, які приходять на співбесіди, шукаючи своє перше робоче місце, що максимум через п’ять років вони бачать себе партнерами, а інакше кар’єра точно не вдалася. З упевненістю можу сказати, що за п’ять років неможна пройти від стажера до партнера.

Говорю не про назви посад, а про суть, яка вкладається в це поняття і яку досить часто зовні просто не видно.

Партнер — це не тільки обличчя певної практики, бренд, на який приходить клієнт, це постійна робота з клієнтом, відповідальність за кінцевий результат (який досить часто вдається досягти тільки завдяки певним унікальним рішенням, які треба придумати та відстояти), за оплату, за роботу команди, за розвиток бізнесу тощо.

Все це, на мою думку, можливо досягти тільки у разі поєднання наступних факторів (ґрунтовні знання у сфері права навіть не виокремлюю, бо це, безперечно, основа всього).

Читати далі

Поділитися:

Далі Публікації
Показати більше