close
МЕНЮ

Публікації

Ключові контакти
30 Липня 2019

«Разом ми будуємо найсильнішу команду на ринку», – Євгеній Солодко

Джерело: Юридична Газета

Нещодавно Sayenko Kharenko та Євгеній Солодко завершили процес об’єднання своїх команд. «ЮГ» вирішила поговорити більш детально про це з партнерами SK Сергієм Погребним, Євгенієм Солодком, Сергієм Смірновим та СЕO фірми Назаром Чернявським.

– Чому ви вирішили посилити практику кримінально-правового захисту? Чи не пов’язано це з початком роботи Вищого антикорупційного суду?

Назар Чернявський: – Насправді це лише одна з кількох причин. Ми проаналізувати динаміку розвитку юридичних послуг. Років 10 тому кримінальний процес був якраз тією частиною роботи, якою юридичні компанії майже не займалися. Така робота завжди асоціювалася з якимись корупційними моментами, і великі, системні юрфірми не хотіли за це братися, у т.ч. і SK. Власне, з цих підстав перші роки діяльності ми концентрувалися на трансакційній роботі, що передбачало роботу з іноземними клієнтами, де все було прозоро та зрозуміло.

Зазначу, що останнім часом в усьому світі намітилася тенденція до посилення комплаєнсу. Навіть для великих корпорацій це питання стало дуже важливим, і комплаєнсу стали приділяти велику увагу. Щодо України, тут почали виявлятися факти шахрайства у великих дочірніх компаніях, з’являтися кейси з кримінальним переслідуванням посадових осіб тощо. Вже на цьому моменті ми зрозуміли, що було би краще мати цю практику в середині, яка б працювала за нашими стандартами. Досвід співпраці із зовнішніми адвокатами у кримінальних справах довів, що це буде вірним рішенням, оскільки у кожного адвоката різні підходи. Крім цього, на практиці було дуже важко координувати їхню роботу. Тож кримінальну практику почали будувати всередині з акцентом на комплаєнс та внутрішні розслідування (форензік). Поступово, коли ми побачили, що на ці послуги є великий попит (включно з іноземними клієнтами), то почали розширюватися, оскільки людей не вистачало, а попит тільки посилювався.

Читати далі

Поділитися:

Далі Публікації
Показати більше