close
МЕНЮ

Публікації

4 May 2020

Як юрфірмі зберегти командний дух на «дистанційці»?

Джерело: Юридична Газета

Дистанційна робота внесла суттєві зміни у внутрішні комунікації. Як підтримати командний дух в умовах віддаленості один від одного? Насамперед, ми надаємо можливість колегам вчасно дізнаватися про всі новини через засоби внутрішньої комунікації. Це стосується не лише робочих моментів, але й неформальних комунікацій.

До карантину співробітники до найменших дрібниць знали про все, що відбувається в офісі, адже для юристів офіс — це другий дім, в якому вони проводять багато часу. Для нас важливо підтримувати внутрішнє відчуття того, що люди не лише добре проінформовані, а є частиною того, що відбувається, впливають на зміни, їх ініціюють. Адже корпоративне життя не може нав’язуватися в односторонньому порядку.

Юристи — це інтелектуали, які мають власну думку та позицію щодо всього, що відбувається. Для нас важливо надати можливість говорити, висловлювати свою думку, коментувати, ініціювати та задавати тон у корпоративному житті.

Для відпочинку ми усіляко заохочуємо участь у корпоративних челенджах, флешмобах, командних іграх, онлайн-квестах. Такі активності є чудовою можливістю дізнатися про спільні інтереси колег, а головне — більше спілкуватися один з одним і не лише про роботу.

Поділитися:

Далі Публікації
Показати більше