close
МЕНЮ

Публікації

Ключові контакти
14 Грудня 2020

Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні

Джерело: SK insights

2020 рік став чи не найнезвичнішим для України до сьогодні і, мабуть, увійде в нашу новітню історію як рік, що перевернув свідомість та життя багатьох. Всі ми стикалися з непередбачуваними викликами і справлялися з ними кожен по-своєму. Деякі компанії з історією здавали свої позиції або навіть були змушені йти з ринку, а нікому невідомі стартапи вривалися в нову реальність та швидко заповнювали собою утворений вакуум. Коли цілі галузі бізнесу зазнавали нищівних карантинних ударів, дехто сміливо робив крок у невідомість і масштабував бізнес так, як раніше не міг і мріяти.

Українська економіка ще не скоро оговтається від наслідків пандемії, проте цього року вітчизняний бізнес стикався не тільки з низкою новітніх глобальних проблем. Водночас і звичні локальні виклики, пов’язані з питаннями безпеки ведення бізнесу, значно посилилися, створюючи по-справжньому нову реальність, в якій не можна гаяти час і зволікати з прийняттям рішень, а кожний хибний крок може стати останнім.

Sayenko Kharenko спільно з АПКБУ та ASIS Ukraine провела опитування серед середніх та великих компаній, щоб отримати найактуальнішу картину того, як сьогодні живеться бізнесу в Україні. В опитуванні взяло участь понад 100 компаній, приблизно половина з яких має понад 500 працівників у штаті.

ЗАВАНТАЖИТИ РЕЗУЛЬТАТИ

Поділитися:

Далі Публікації
Показати більше