close
МЕНЮ

Публікації

19 May 2021

Кейс Sayenko Kharenkо — як слідкувати за безпекою бізнесів 24/7?

Джерело: Опендатабот

Як відкриті дані допомагають попереджати та випереджати ризики бізнесів.

Юридична фірма Sayenko Kharenkо запустила чатбота OBLAVAbot, щоб автоматично відслідковувати потенційні юридичні проблеми бізнесів клієнтів та миттєво вирішувати їх.

Хто такі Sayenko Kharenkо?

Sayenko Kharenkо — одна з найбільших юридичних фірм України, що надає комплексну підтримку в усіх основних галузях економіки. Входить до двійки лідерів юридичного ринку України.

Фірма створила власний чатбот для своїх клієнтів — OBLAVAbot. Бот вміє:

  • викликати адвокатів у кримінальних справах за 2 хвилини;
  • попереджати рейдерські атаки та інші можливі загрози;
  • надавати клієнтам готові інструкції, шаблони документів, консультації з корпоративної безпеки.

Як Опендатабот допомагає користувачам OBLAVAbot?

Для того, аби своєчасно попереджати клієнтів про важливі події та навіть випереджати ризики, OBLAVAbot знадобилися дані державних реєстрів.

На старті співпраці з новим клієнтом команда Sayenko Kharenkо аналізує структуру та особливості справи партнерів, розбирається в їхніх бізнес-процесах та запитах, після чого налаштовує бот саме під ці потреби. Алгоритм не тільки сповіщає компанії про важливі події, але й аналізує, які відбуваються зміни та повідомляє про них.

Опендатабот у партнерстві з Bot&Partners допомогли Sayenko Kharenkо налагодити автоматичний моніторинг змін у реєстрах в їхньому сервісі. Тепер бот може своєчасно попереджати клієнтів про можливі ризики: зміну власників або осіб із правом підпису, відчуження майна або накладення арешту на власність тощо.

Як це виглядає для користувача OBLAVAbot?

Алгоритм моніторить компанії клієнтів в режимі 24/7 та передає інформацію юристам, які зі свого боку зможуть швидше реагувати на важливі зміни в державних реєстрах та попереджати можливі ризики у зв’язку з цим.

Для OBLAVAbot було створено систему сповіщень, яку поєднали з відкритими даними Опендатабота. Тепер компанії можуть налаштувати сповіщення таким чином, щоб вони приходили у зручний месенджер, щойно з’являться зміни.

Вже за перший тиждень роботи алгоритму юристи знайшли проблему з нерухомістю клієнта, про яку він сам не знав. Зараз OBLAVAbot обробляє більше 1000 подій на місяць, такі як: зміна власності нерухомості, зміна керівників чи власників, податкові борги та перевірки.

Завдяки оперативному інформуванню, клієнти OBLAVAbot попереджають ризики та загрози для бізнесу, включаючи рейдерські атаки, податкові борги тощо.

Кому ще знадобляться можливості Опендатабота?

Опендатабот — це платформа, що аналізує та збирає всі відкриті державні дані, на базі яких компанії можуть створювати власні рішення для бізнесу.

Компанії можуть використовувати можливості АРІ Опендатаботу, зокрема, зв’язуючи їх із власними сервісами або CRM. Це стане в нагоді:

  • бізнесам, у яких багато активів, щоб слідкувати за змінами та розсилати сповіщення потрібним людям на зручні для них канали;
  • компаніям із великим штатом працівників для розвитку внутрішньої комунікації, щоб миттєво повідомляти визначених людей про певні зміни у партнерів та постачальників.

Поділитися:

Далі Публікації
Показати більше