close
МЕНЮ

Публікації

Ключові контакти
1 Квітня 2021

Потрібні зміни в енергетичному секторі України для розвитку smart-міст. Дослідження Разумков Центр

Джерело: Разумков Центр

У виданні «Smart-інфраструктура у сталому розвитку міст: світовий досвід та перспективи України» представлено Аналітичну доповідь, яка узагальнює існуючі підходи до визначення змісту, передумов, головних детермінантів процесу цифровізації та поширення цифрових технологій, а також визначає поточний стан та перспективи розбудови smart-інфраструктури у сталому розвитку міст у країнах світу та Україні. Повна версія дослідження.

Суттєву роль у створенні комфортних умов для життя в місті відіграє сектор енергетики. Від розвитку цього сектору залежить безперебійне електропостачання всім споживачам, а від виду генеруючих потужностей — якість повітря. Впровадження нових технологій надасть жителям міст можливість не лише споживати електроенергію, але й брати участь у її виробництві та ставати учасниками ринку електричної енергії.

Про те, як можливо перетворити традиційний енергетичний сектор на smart-сектор та розбудовувати smart-міста із застосуванням «розумних» технологій —  у дослідженні Марини Гріцишиної.

Поділитися:

Далі Публікації
Показати більше