Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з придбанням 100% акцій АТ «Банк Ренесанс Капітал» Групою СКМ
Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права фінансового консультанта ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ), частина Групи СКМ, у трансакції з придбання 100% акцій АТ «Банк Ренесанс Капітал» у Групи «Ренесанс Кредит».
Команда Sayenko Kharenko також супроводжувала отримання всіх необхідних дозволів Національного Банку України. В обсяг робіт фірми також входив юридичний аудит об’єктів інтелектуальної власності АТ «Банк Ренесанс Капітал».
Дане придбання дозволить Групі СКМ розширити портфоліо у секторі фінансових послуг та охопити новий сегмент ринку. Група СКМ планує залишити діючу бізнес модель Банку Ренесанс Капітал без змін, продовжуючи тісну співпрацю з існуючою командою.
Банк Ренесана Капітал – провідна незалежна інвестиційно-банківська група, що спеціалізується на споживчому кредитуванні фізичних осіб. Регіональна мережа банку нараховує понад 30 відділень у 16 областях України та в АР Крим.
Компанія СКМ – професійний інвестор, що володіє й управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній галузях, а також у сфері ритейлу та нерухомості. До Групи СКМ входять компанії Метінвест Холдинг, ДТЕК, телекомунікаційна група Vega, Сьогодні Мультимедіа, ТРК Україна, ЕСТА Холдинг, Український Ритейл, НПК «Гірничі машини» та інші.
Команда Sayenko Kharenko працювала над даним проектом під керівництвом партнера Володимира Саєнкa та включала радника Дмитра Корбута та юриста Олександра Ніколайчика.