close
МЕНЮ

Анастасія Бідах володіє понад 10-річним досвідом юридичної практики і спеціалізується на супроводі судових спорів у судах всіх рівнів та спеціалізацій, а також на захисті інтересів клієнтів перед уповноваженими органами державної влади з фокусом на питання у сфері нерухомості.

Багаторічний досвід Анастасії включає супровід складних інфраструктурних проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості, будівництва автомобільних доріг та інших інженерних споруд. Анастасія неодноразово брала участь у підготовці та розробці інвестиційних договорів, договорів щодо спільного використання нерухомості, а також розподілу нерухомого майна між власниками.
Анастасія надає консультації клієнтам з усіх питань придбання, продажу та оформлення майнових прав на об'єкти нерухомого майна, у тому числі земельні ділянки, проведення технічної інвентаризації та введення в експлуатацію об'єктів нерухомого майна, цільового використання землі. Також Анастасія здійснює юридичний аудит проектної та дозвільної документації на будівництво об'єктів.

Пані Бідах має досвід вирішення спорів у сфері нерухомості, у тому числі, пов'язаних з визнанням права власності, розподілом об'єктів нерухомого майна, зверненням стягнення на предмет іпотеки, виконанням договорів оренди нерухомого майна та земельних ділянок, оскарженням рішень, дій або бездіяльності органів державної влади і місцевого самоврядування щодо об'єктів нерухомого майна.

Визнання

  • Входить до числа рекомендованих юристів у сфері нерухомості та будівництва за версією Ukrainian Law Firms 2021;
  • Визнанa серед провідних юристів у сфері нерухомості згідно з Best Lawyers in Ukraine 2022.

Освіта

  • Академія праці і соціальних відносин, м. Москва

Членство в асоціаціях

  • Конфедерація будівельників України;
  • Асоціація правників України;
  • Європейська Бізнес Асоціація;
  • Американська торговельна палата в Україні.