close
МЕНЮ

Антон Керімов-Вараницький

Старший юрист

Антон приєднався до податкової команди Sayenko Kharenko у вересні 2020 року. Антон має значний досвід у консультуванні великих міжнародних та українських клієнтів з питань оподаткування та бухгалтерського обліку. Антон спеціалізується на передінвестиційних/ перепродажних податкових дослідженнях, пов’язаному із ними податковому структуруванні, підтримці у ході укладення угод купівлі-продажу акцій/ часток, закритті угод та нормалізації/ оптимізації податкового навантаження.

До того, як приєднатися до команди Sayenko Kharenko, Антон працював на посаді помічника менеджера у групі податкового супроводу угод зі злиття та поглинань у лондонському офісі однієї із компаній Великої Четвірки. До переїзду до Лондона, Антон протягом 5 років працював у групі податкового супроводу угод зі злиття та поглинань у київському офісі цієї ж компанії Великої Четвірки.

Раніше Антон працював у якості фінансового менеджера у великій українській групі компаній, яка займалася будівництвом та управлінням об’єктами комерційної та житлової нерухомості у Києві та київській області.

Антон брав участь у біль ніж 100 передінвестиційних/ передпродажних податкових дослідженнях, а також більш ніж 40 податкових діагностиках. На додачу до роботи над податковою частиною угод зі злиття та поглинань, Антон регулярно консультує клієнтів щодо питань українського та міжнародного оподаткування, структурування інвестицій в Україну та за кордон, а також пов’язаними із цим питаннями бухгалтерського обліку.

Попередній досвід Антона включає консультування таких компаній, як Avon, Carlsberg, GlaxoSmithKline, Veon, ДТЕК, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, Dragon Capital, Укрнафта, а також багатьох інших великих міжнародних та українських компаній.

Освіта

  • Ступінь магістра із спеціалізацією у бухгалтерському обліку та аудиті (з відзнакою), Київський національний торговельно-економічний університет.

Членство в асоціаціях

  • Асоціація Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів (Велика Британія), у процесі отримання членства.