close
МЕНЮ

Антон Коробейніков спеціалізується на супроводі міжнародних фінансових проектів, угод у сфері реструктуризації заборгованості, а також трансакцій на ринках боргового та акціонерного капіталу.

Антон представляє інтереси провідних міжнародних та українських банків, корпорацій і державних установ з питань розміщення цінних паперів, залучення консорціумних кредитів, забезпеченого, проектного і перед-експортного фінансування у ключові галузі економіки.

Він також активно бере участь у роботі над вдосконаленням українського законодавства, що регулює фінансовий сектор. У березні 2017 року Антон увійшов до списку одноосібних арбітрів, які обираються з метою розгляду спорів, що виникають у процедурах фінансової реструктуризації, за обома процедурами фінансової реструктуризації: загальною та затвердження плану реструктуризації.

«Антон Коробейніков – натхненний, енергійний та клієнтоорієнтований. Він завжди орієнтується на бізнес-потреби та допомагає вирішувати складні питання»

Chambers Global, 2018

Визнання

  • Рекомендований у сферах банківського права та ринків капіталу згідно з IFLR1000, 2022; The Legal 500, 2020; Chambers Global 2022; Chambers Europe 2022;
  • Входить до числа рекомендованих юристів у у сферах банківського права та ринків капіталу згідно з Ukrainian Law Firms 2021;
  • Названий серед кращих юристів у сфері ринків капіталу, інвестицій та державних фінансів за версією Best Lawyers in Ukraine 2022;
  • Входить до числа рекомендованих юристів у сфері реструктуризації заборгованості згідно з Chambers Europe 2022 та Ukrainian Law Firms 2019.

Освіта

  • Магістр права, Київський міжнародний університет.

Членство в асоціаціях

  • Американська торговельна палата в Україні;
  • Європейська Бізнес Асоціація.