close
МЕНЮ
назад

Аріо Дехгані володіє понад десятирічним професійним досвідом у сферах комплаєнсу, захисту персональних даних та конфіденційності, економічних злочинів та права ЄС. До приєднання до команди Sayenko Kharenko Аріо понад сім років працював у мюнхенському офісі Hogan Lovells, де фокус його практики був на економічних злочинах, комплаєнсі та внутрішніх розслідуваннях.

Аріо Дехгані - один з найдосвідченіших фахівців в Україні з питань запобігання, виявлення, усунення та пом'якшення комплаєнс-ризиків як на національному, так і на глобальному рівнях. Він консультує клієнтів з усіх питань відповідності та регулярно обробляє складні внутрішні розслідування, пов'язані, між іншим, з питаннями FCPA та UK Bribery Act. Його сфери знань охоплюють питання боротьби з корупцією, боротьбою з корупцією, боротьбою з відмиванням грошей, санкціями, захистом даних, регуляторними питаннями та питаннями відповідності продукції.Аріо також вміє виконувати належну перевірку відповідності, впроваджувати та перевіряти внутрішні системи відповідності, проводити розслідування відповідності та здійснювати індивідуальне навчання для внутрішніх працівників з питань відповідності. Він має великий досвід у різних секторах, включаючи хімічну, біологічну, електронну, IT, автомобільну, споживчу і енергетичну галузі.
Аріо читає курси з німецького цивільного права та публічного права та проводить відкриті лекції з питань комплаєнсу та права ЄС. Він є директором Інституту німецького права при Національному університеті «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), платформи для порівняльного дослідження права на основі німецького та українського законодавства.

Визнання

  • Названий серед майбутніх лідерів у сфері розслідувань за версією Who's Who Legal 2019;
  • Визнаний серед провідних юристів у сфері корпоративного управління і комплаенса згідно з Best Lawyers in Ukraine 2022;
  • Названо серед кращих юристів України у сфері Комплаєнс згідно з дослідженням «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2019» видавництва «Юридична Газета».

Право на заняття адвокатською діяльністю

Освіта

  • Degree in law from Friedrich Schiller University Jena (First State Examination)
  • Bar exam of Higher District Court Cologne (Second State Examination)

Членство в асоціаціях

  • Американська торговельна палата в Україні, співголова Комплаєнс-клубу;
  • Всеукраїнська Мережа Доброчесності та Комплаєнсу (UNIC), експерт для незалежного оцінювання рівня комплаєнсу та доброчесності учасників UNIC;
  • Європейська Бізнес Асоціація;
  • Німецько-Українська промислово-торговельна палата (AHK);
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія», директор Інституту німецького права.