close
МЕНЮ

Дмитро Тараник спеціалізується з питань конкурентного законодавства, має багаторічний досвід юридичної практики у сферах корпоративного права, злиттів і поглинань, іноземних інвестицій та приватизації.

Дмитро Тараник консультує клієнтів з питань конкурентного законодавства, включаючи питання, пов’язані зі злиттями і поглинаннями, картелями, зловживанням монопольним становищем, а також недобросовісною конкуренцією.

Дмитро бере участь у супроводі міжнародних і регіональних угод у сфері злиттів і поглинань, включаючи одержання дозволів на концентрацію АМКУ. Дмитро представляє інтереси клієнтів у вирішенні складних антимонопольних питань, зокрема представляє міжнародні компанії у розслідуваннях щодо зловживання монопольним становищем, участі в узгоджених антиконкурентних діях, а також бере активну участь у розробці програм відповідності антимонопольному законодавству для багатьох міжнародних клієнтів.

Дмитро Тараник регулярно супроводжує найскладніші проекти з отримання дозволів на концентрацію для численних компаній і корпорацій в аграрному, автомобілебудівному, металургійному, страховому, харчовому секторах і таких галузях, як електроніка, роздрібна торгівля та кораблебудування.
Дмитро брав участь у розгляді ряду гучних справ, які передбачають отримання дозволів від Антимонопольного комітету на злиття та поглинання для банків і компаній у секторах сільського господарства, електропостачання, переробки харчових продуктів, страхування та суднобудування, в тому числі таких: Apple, Cadbury, Citi, Coca-Cola, Comcast, Dyckerhoff, Eurobank, Generali, Goldman Sachs, Hewlett Packard, Japan Tobacco, Philips, Philip Morris, Porsche, Société Générale, The Walt Disney, Visa та Western Union.

Визнання

  • Визнаний серед провідних юристів у сфері конкурентного права згідно з Who's Who Legal Competition: Lawyers 2022;
  • Рекомендований серед провідних юристів у сфері конкурентного права, корпоративного права та M&A за версією Best Lawyers in Ukraine 2022;
  • Рекомендований серед провідних юристів у сфері конкурентного права за версією The Legal 500, 2018.

Освіта

  • Магістр права (LL.M.) (диплом з відзнакою), Пітсбургський Університет (Pittsburg University Law School);
  • Магістр міжнародного права, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.