close
МЕНЮ

Ірина Бакіна спеціалізується з регуляторних питань у банківській та фінансовій сфері та на супроводі міжнародних трансакцій на ринках боргового і акціонерного капіталу та реструктуризації заборгованості, функціонуванні платіжних систем (у тому числі онлайн-сервісів оплати і сервісів оплати електронними грошима), транскордонних аспектах банківської діяльності та інших видах фінансової діяльності, а також реєстрації і ліквідації фінансових установ в Україні.

Окрім практичного досвіду в банківському та фінансовому секторі, Ірина регулярно надає консультації клієнтам із найскладніших питань у сфері трудового законодавства (включно з питаннями найму та звільнення співробітників та підготовки відповідної документації), а також щодо реєстрації, діяльності та закриття представництв іноземних компаній та іноземних банків в Україні.

Ірина також представляє інтереси клієнтів у питаннях захисту персональних даних та протидії відмиванню коштів у банківському, страховому і фінансовому секторах.

До приєднання до Sayenko Kharenko Ірина вісім років працювала в українській дочірній компанії великого міжнародного банку.

Визнання

  • Рекомендована у сферах банківського права та ринків капіталу за версією міжнародного дослідження IFLR1000, 2022;
  • Визнана серед провідних юристів у сфері ринків капіталу та M&A згідно з Best Lawyers in Ukraine 2022.

Освіта

  • Магістр права (диплом з відзнакою), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Членство в асоціаціях

  • Американська торговельна палата в Україні;
  • Європейська Бізнес Асоціація.