close
МЕНЮ

Юлія – старший юрист практики комплаєнсу та розслідувань та захисту даних і кібербезпеки. Юліє володіє понад 5-річним досвідом юридичної практики у сфері комплаєнсу, захисту персональних даних, корпоративного права, злиттів та поглинань, а також трудового законодавства.

Досвід Юлії включає консультування з широкого спектру питань у таких сферах, як боротьба з хабарництвом, протидія відмиванню грошей, порушення санкцій, захист даних та питання дотримання нормативних актів відповідно до національних та екстериторіальних закордонних норм, які також застосовуються в Україні, зокрема Закону США «Про протидію корупції за кордоном» (FCPA), Закону Великобританії «Про боротьбу з хабарництвом» (UKBA) та GDPR.

Її навички та досвід охоплюють проведення внутрішніх розслідувань, створення складних систем комплаєнсу та захисту даних, а також консультування з питань конфіденційності та відповідності нормативним вимогам.

Досвід у сфері розслідувань та комплаєнсу Юлія здобувала консультуючи клієнтів з секторів енергетики, фармацевтики, охорони здоров’я та споживчих товарів. Навички у сфері захисту даних Юлія напрацювала консультуючи клієнтів з ІТ-індустрії та сфери охорони здоров’я.

Освіта

  • Диплом магістра з господарського права, Київський національний університет імені Тараса Шевченка