close
МЕНЮ

Ольга Кирюша спеціалізується у сферах корпоративного та трудового права.

Ольга консультує клієнтів із найскладніших питань щодо корпоративних договорів (shareholders’ agreements) та договорів з опціоном на продаж і купівлю (put and call option agreements), а також механізму їх позасудового виконання в Україні. Вона також має досвід консультування із вказаних питань учасників юридичних осіб у найбільш регульованих галузях, в яких встановлені законодавчі вимоги до складу учасників юридичної особи, наприклад, у сфері аудиторської діяльності.

Досвід Ольги у сфері корпоративного права включає консультування з питань та керівництво проектами по конвертації боргу українського ТОВ перед нерезидентом в частку в його статутному капіталі, в яких вона консультувала як з питань корпоративного права, так і з питань банківського регулювання.

Ольга також має значний досвід в координуванні юридичних аудитів (legal due diligence) компаній у різних секторах та галузях економіки, підготовці трансакційних документів та консультування з питань корпоративного структурування та реструктуризації.

Крім того, Ольга має досвід консультування щодо та координації створення громадських та неприбуткових організацій, представництв іноземних юридичних осіб та міжнародних організацій в Україні, а також реєстрації в Україні юридичних осіб, засновниками яких є іноземні компанії. Вона регулярно виступає в ролі корпоративного секретаря для клієнтів та має досвід підготовки різних типів корпоративних документів, також вирішення всіх поточних юридичних питань.

Окрім експертизи у сфері корпоративного права, Ольга регулярно консультує клієнтів із найскладніших питань у сфері трудового права. Вона має значний досвід консультування щодо усіх аспектів трудового законодавства: наймання / переведення / звільнення топ-менеджерів та інших працівників; підготовка складних трудових договорів (контрактів), посадових інструкцій, розробка внутрішніх трудових політик / положень та колективних договорів компаній з одночасним приведенням глобальних групових політик у відповідність до законодавства України; компенсації та пільги працівникам; відпустки та відрядження; особливості регулювання трудових відносин захищених категорій працівників (наприклад, людей з інвалідністю, вагітних жінок та працівників з дітьми), простоїв, віддаленої роботи та інших поточних питань щодо трудових відносин. Ольга також регулярно проводить складні звільнення та аудит дотримання трудового законодавства українськими компаніями. Вона має спеціальну експертизу з питань регулювання роботи іноземних працівників в Україні, у тому числі для представництв іноземних компаній в Україні.

Визнання

  • Рекомендована у сфері трудового права за версією The Legal 500, 2021.

Освіта

  • Магістр права (диплом з відзнакою), Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Членство в асоціаціях

  • Асоціація правників України;
  • Американська торговельна палата в Україні;
  • Європейська Бізнес Асоціація.