close
МЕНЮ

Сергій Казмірчук

Радник

Сергій Казмірчук спеціалізується у сферах корпоративного права та M&A, а також з регуляторних питань у банківській та страховій сферах.

Сергій володіє значним досвідом консультування клієнтів щодо всіх питань у ході злиттів та поглинань та різноманітних питань корпоравтиного права та управління, у тому числі у найбільш регульованих галузях, наприклад, банківській та страховій діяльності. Протягом 10-річної юридичної практики в Sayenko Kharenko Сергій брав участь у реалізації ряду важливих трансакцій із продажу та придбання найбільших в Україні банків та страхових компаній. Його багаторічний досвід включає надання консультацій щодо комплексної юридичної перевірки українських активів, повну юридичну підтримку протягом здійснення трансакції, підтримку до та після закриття трансакції та інші послуги.

Після прийняття Закону України «Про акціонерні товариства» він брав участь у розробці однієї з перших в Україні форм установчих документів банку - публічного акціонерного товариства, які надалі використовувалися в якості прецеденту. Сергій також був серед фахівців, які забезпечували сприяння трансформації найбільшої в Україні фондової біржі у приватну акціонерну компанію у 2010 році.

Досвід Сергія у сфері консультування клієнтів з регуляторних питань включає отримання дозволів Національного банку України для низки українських та міжнародних банків щодо придбання значної частки акцій українських банків (загалом більше десяти).

Після введення в дію у 2012 році нормативної вимоги про отримання дозволу страхового регулятора на придбання або збільшення значної частки акцій в українських страхових компаніях, Сергій працював над низкою проектів, що потребували отримання дозволу українського страхового регулятора для найбільших українських та міжнародних компаній для придбання значної частки акцій в українських страхових компаніях. Він консультував одну із міжнародних страхових груп щодо отримання першого дозволу в Україні на непряме придбання української страхової компанії нерезидентом.

До приєднання до Sayenko Kharenko Сергій займав керівні посади у юридичних відділах провідних українських банків та небанківських фінансових установах.

Визнання

  • Визнано серед кращих юристів в сфері корпоративного права та M&A за версією The Legal 500, 2021;
  • Визнано серед провідних юристів у сфері M&A за версією Best Lawyers in Ukraine 2022.

Освіта

  • Диплом магістра права (LL.M.), Львівський національний університет імені Івана Франка.

Членство в асоціаціях

  • Американська торговельна палата в Україні;
  • Європейська Бізнес Асоціація;
  • Асоціація правників України.