close
МЕНЮ

Сергій Противень має значний досвід представлення інтересів клієнтів у складних судових спорах, процедурах банкрутствах та виконавчих провадженнях. За час роботи у провідних банках він напрацював глибоку галузеву експертизу, що дозволяє йому пропонувати найбільш ефективні рішення для клієнтів з українського банківського сектору. У фокусі його діяльності також клієнти з сектору нерухомості, гірничо-металургійної галузі та ін.

Сергій регулярно супроводжує корпоративні конфлікти, спори у сфері банківських правовідносин, спори щодо стягнення заборгованості, спори щодо нерухомого майна. Його значний досвід також включає консультування щодо захисту прав іноземних інвесторів, спори з державними органами, захисту бізнесу від рейдерського захоплення. Сергій захищає інтереси українських та іноземних клієнтів в українських судах усіх інстанцій та у випадках досудового урегулювання спорів.

До приєднання до команди Sayenko Kharenko Сергій працював в юридичних департаментах таких провідних український та іноземних банків, як ПУМБ, Ренесанс Капітал, Crédit Agricole, UkrSibbank, Universal Bank.

Право на заняття адвокатською діяльністю

  • Адвокат, Рада адвокатів Полтавської області (з 2019 року)

Освіта

  • Спеціаліст права, Українська академія банківської справи Національного банку України

Членство в асоціаціях

  • Асоціація правників України;
  • Американська торговельна палата в Україні;
  • Європейська Бізнес Асоціація;
  • Асоціація адвокатів України, співголова Комітету з господарського права та процесу.