close
МЕНЮ

Світлана Гурєєва

Партнер

Світлана Гурєєва очолює практику нерухомості та будівництва Sayenko Kharenko. Володіючи понад 20-річним досвідом роботи як в українських, так і в міжнародних компаніях, вона спеціалізується з питань вирішення спорів, злиттів та поглинань, комплаєнсу, комерційного права та інтелектуальної власності з особливим фокусом на сферу нерухомості.

Протягом багатьох років Світлана надавала юридичну підтримку щодо всіх аспектів у сфері нерухомості та земельного права, включно з питаннями придбання права власності на земельні ділянки, укладання договорів оренди та суборенди, переговорів з орендодавцями, власниками, державними органами та органами місцевого самоврядування. Також пані Гурєєва представляла інтереси компанії-роботодавця в українських судах у спорах щодо нерухомості, пов’язаних із незаконним заволодінням земельними ділянками, податковими питаннями та спорами щодо реєстрації права власності.

Її багатий галузевий досвід у сфері роздрібної торгівлі включає консультування з усіх правових питань, що можуть виникнути в діяльності компанії в Україні, включно з юридичним супроводом придбання мережі магазинів, корпоративною реструктуризацією, розробкою політик та процедур компанії, контролем за їх виконанням у якості комплаєнс-офіцера, а також повним юридичним супроводом усіх питань, що стосуються захисту прав на інтелектуальну власність, податкових перевірок та трансфертного ціноутворення.

До приєднання до команди Sayenko Kharenko Світлана 13 років працювала керівником юридичного департаменту та директором з юридичних питань компанії «Ашан Україна», однієї з найбільших рітейл-мереж країни.

Освіта

  • Бакалавр економіки, Національна гірнича академія України;
  • Магістр права, summa cum laude, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Членство в асоціаціях

  • Американська торговельна палата в Україні;
  • Європейська Бізнес Асоціація.