close
МЕНЮ

Тарас Бондаренко

Старший юрист

Тарас спеціалізується на питаннях комплексного супроводу будівництва, питаннях нерухомості, земельного права та супроводу інвестиційних угод, пов’язаних з нерухомістю. Він має досвід консультування багатьох великих девелоперських компаній у ході складних проектів. Здійснював супровід будівництва та реконструкції великих торгівельних центрів, а також житлових комплексів, у тому числі в історичних ареалах населених пунктів.

Також Тарас супроводжував великі інвестиційні угоди з купівлі та оренди земельних ділянок і торговельних центрів, займався розробкою та впровадженням механізмів фінансування будівельних проектів для оптимізації податкового навантаження на девелопера. Має значний досвід проведення юридичних аудитів земельного банку та нерухомості перед її купівлею для визначення ризиків та оптимального структурування угоди.

До приєднання до команди Sayenko Kharenko працював на посаді інженера в будівельній компанії, а згодом - на посаді радника практики нерухомості в одній з провідних юридичних фірм.

Освіта

  • Магістр інженерії, Київський національний університет будівництва i архітектури;
  • Магістр права, Академія адвокатури України.

Членство в асоціаціях

  • Асоціація правників України;
  • Конфедерації будівельників України.