Політика конфіденційності

Sayenko Kharenko визнає важливість персональних даних та їх захисту у сучасних реаліях. У зв’язку з цим ми прийняли цю Політику конфіденційності (далі – «Політика»), що застосовується до обробки персональних даних фірмою Sayenko Kharenko.

Посилання у цій Політиці на «Sayenko Kharenko»/«Саєнко Харенко» та «ми», «нас» або «наш/наші» є посиланнями на Адвокатське об’єднання «Саєнко Харенко», Товариство з обмеженою відповідальністю «Саєнко Харенко Україна», Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична фірма Саєнко Харенко» та компанію SK LEGAL & SECURITY LIMITED. Перші три компанії засновані відповідно до законодавства України і мають зареєстрований офіс у м. Київ, Україна, а компанія SK LEGAL & SECURITY LIMITED зареєстрована відповідно до законодавства Великобританії й має зареєстрований офіс у м. Лондон, Великобританія.

 • Мета цієї Політики

Ця Політика була розроблена для того, щоб повністю роз’яснити Вам, як ми здійснюємо збирання та подальшу обробку Ваших персональних даних.

У цій Політиці надається інформація про те, які саме персональні дані ми обробляємо, як і від кого ми їх одержуємо, які дії здійснюються при обробці Ваших персональних даних, Ваші права як суб’єкта даних, наші права та обов’язки перед Вами та інша відповідна інформація, що вимагається чинними законами та підзаконними актами.

Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з цією Політикою перед тим, як надавати нам свої персональні дані.

 • Застосовні закони та підзаконні акти

Sayenko Kharenko створено в Україні. Тому за замовчуванням до Sayenko Kharenko застосовуються українські закони та підзаконні акти.

Оскільки наші послуги та продукти орієнтовані, з-поміж інших, на іноземних клієнтів, зокрема клієнтів з країн ЄС, наша діяльність з обробки персональних даних може підпадати також під дію Загального регламенту (ЄС) про захист даних 2016/679, відомого також як GDPR.

 • Роль Sayenko Kharenko в обробці персональних даних

Для більшості цілей / при здійсненні більшості видів діяльності Sayenko Kharenko виступає у ролі контролера даних. Однак у деяких випадках ми можемо виконувати роль оператора даних (наприклад, при обробці даних претендентів на вакансії, отриманих на порталах з працевлаштування).

 • Які персональні дані ми збираємо
  • Категорії персональних даних

Персональні дані – це будь-які відомості про фізичну особу, на підставі яких вона ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Анонімні дані не є персональними даними.

Залежно від цілей, для яких нам необхідно обробляти Ваші персональні дані, їх можна розділити на кілька категорій. Детальніша інформація щодо поділу на категорії наведена у розділі 12.

 • Типи конфіденційних даних з особливим статусом («вразливих даних»)

До «вразливих» даних належать персональні дані таких типів:

 • про расову, етнічну або національну приналежність;
 • про політичні, релігійні або філософські переконання;
 • про членство у професійних спілках, політичних партіях/організаціях, релігійних або філософських організаціях;
 • про стан здоров’я;
 • про сексуальне життя або сексуальну орієнтацію;
 • генетичні або біометричні дані;
 • відомості про притягнення суб’єкта даних до суду;
 • відомості про факти вчинення насильства проти суб’єкта даних; та
 • відомості про місцезнаходження та його зміни.

Ми маємо право обробляти «вразливі» дані певних типів для деяких особливих цілей (кількість яких обмежена), але тільки відповідно до чинного законодавства. Наприклад, ми можемо обробляти «вразливі» дані для цілей, встановлених законом або підзаконними актами, зокрема, при проведенні ідентифікації клієнта (Know Your Customer), проведення якої вимагається чинним законодавством про боротьбу з легалізацією незаконних доходів.

 • Дані про наявність судимостей

Ми також можемо збирати дані про притягнення Вас до кримінальної відповідальності та вчинені правопорушення, але виключно у випадках, коли ми маємо відповідні повноваження, або якщо Ви добровільно надали нам такі дані з огляду на специфіку послуг, які ми надаємо.

 • Персональні дані дітей

Наші послуги та продукти не орієнтовані на дітей, тобто на осіб віком до 18 років.

Однак не виключено, що для надання нами деяких наших послуг нам може знадобитися обробка персональних даних дітей. Отже, ми обробляємо персональні дані дітей у обсязі, суворо необхідному для таких цілей, і здійснюємо їх обробку від імені та з дозволу (?)батьків або опікунів дитини.

 • Як ми обробляємо Ваші персональні дані
  • Джерела збору Ваших персональних даних

Ми можемо збирати Ваші персональні дані, якщо у нас є для цього відповідні правові підстави, одним із таких способів:

 • Ви самі надаєте нам свої персональні дані у друкованій або електронній формі;
 • Ви надаєте нам свої персональні дані через наш веб-сайт;
 • Ваші персональні дані генеруються у процесі Вашої взаємодії з нами (наприклад, під час виконання трудового договору);
 • ми отримуємо Ваші персональні дані від наших клієнтів або інших третіх осіб (наприклад, від рекрутингових агентств); та/або
 • ми отримуємо Ваші персональні дані з відкритих джерел (наприклад, із соціальних мереж, державних реєстрів, повідомлень у ЗМІ).

Якщо Ваші персональні дані надаються нам третьою особою, а ми не маємо права повідомляти Вам про цей факт і про те, як ми обробляємо Ваші персональні дані, ми вимагаємо, щоб ця третя особа забезпечила інформування Вас у встановленому порядку про те, як використовуватимуться Ваші персональні дані, та що збір Ваших персональних даних здійснюється на законних підставах.

 • Правові підстави для обробки Ваших персональних даних

Ми обробляємо Ваші персональні дані виключно на правових підставах, встановлених чинним законодавством.

Основні правові підстави, на яких ми здійснюємо обробку персональних даних, це:

 • згода суб’єкта даних;
 • виконання договору з суб’єктом даних;
 • наші законні зобов’язання;
 • наші законні інтереси, якщо вони не суперечать інтересам або основним правам та свободам суб’єкта даних.

Якщо ми обробляємо Ваші персональні дані з Вашої згоди, Ви вправі у будь-який момент відкликати свою згоду.

Залежно від конкретних обставин ми можемо використовувати різні правові підстави для обробки Ваших персональних даних для певних цілей. Ви можете звернутися до нас для одержання детальної інформації про конкретні правові засади, на які ми спираємось для обробки Ваших персональних даних.

Докладніше про конкретні правові засади, на яких ми здійснюємо обробку персональних даних, див. розділ 12.

Ми можемо передавати Ваші персональні дані між компаніями нашої групи, як зазначено вище у розділі 1.

Може виникнути необхідність у передачі Ваших персональних даних деяким третім особам для досягнення цілей, для яких були зібрані Ваші персональні дані.

Тому дозволяється передавати Ваші персональні дані таким третім особам:

Ми також можемо надавати Ваші особисті дані за Вашими вказівками.

Ми просимо вищезазначених третіх осіб обробляти Ваші персональні дані виключно для чітко визначених цілей і відповідно до наших чітких інструкцій.

Ми також можемо надавати Ваші персональні дані державним органам на їх законну вимогу.

Якщо ми передаємо Ваші дані третім сторонам, не вказаним у цій Політиці, ми повідомимо вас про це упродовж 10 робочих днів, якщо така передача не заборонена чинним законодавством.

Докладніше про конкретних одержувачів Ваших персональних даних див. розділ 12.

Інколи трапляється так, що треті особи, яким ми можемо передавати Ваші персональні дані, розташовані за межами України. У таких випадках ми зобов’язані передавати Ваші персональні дані у треті країни.

Нам не потрібні конкретні правові підстави для такої передачі, якщо персональні дані передаються у країни, у яких забезпечено відповідний рівень захисту даних, а саме:

В інших випадках ми повинні спиратися на правові підстави, визначені законом, а саме:

Ми зберігаємо Ваші персональні дані упродовж періоду, у який це необхідно для досягнення цілей, для яких ми збирали ці дані. У деяких випадках період зберігання може залежати від встановлених чинним законодавством вимог.

Ми гарантуємо, що Ваші персональні дані безпечно зберігаються відповідно до найкращих практик безпеки. Ми вживаємо всіх розумно необхідних заходів для уникнення несанкціонованого доступу та/або втрати та/або розголошення персональних даних.

Ви можете звернутися до нас за докладнішою інформаціє про строки зберігання Ваших персональних даних.

Ми вживаємо усіх необхідних заходів, у тому числі технічних та організаційних, щоб забезпечити безпечну обробку Ваших персональних даних. Особи, уповноважені обробляти Ваші персональні дані від нашого імені (наприклад, наші співробітники), мають відповідні зобов’язання щодо забезпечення конфіденційності.

Ми зобов’язуємося обробляти Ваші точні та актуальні персональні дані.

Якщо Вам відомо про те, що ми обробляємо Ваші персональні дані, у процесі обробки яких відбулися зміни, просимо якнайшвидше повідомити нас про ці зміни через канали зв’язку, вказані у розділі 11 цієї Політики.

Ми не обробляємо Ваші персональні дані для автоматизованого прийняття рішень, у тому числі для профайлінгу. Якщо ми почнемо застосовувати процес автоматизованої обробки, ми повідомимо Вас про це окремо.

Ви можете відмовитися від отримання наших маркетингових матеріалів; для цього слід перейти за посиланням «Скасувати підписку» в електронному листі з розсилкою наших маркетингових матеріалів.

Після скасування Вами своєї згоди ми більше не будемо обробляти Ваші персональні дані для цілей прямого маркетингу.

Просимо звернути увагу на те, що ми не передаємо ваші персональні дані третім особам, які не є організаціями Sayenko Kharenko, в маркетингових цілях без Вашого дозволу.

Ми поважаємо Ваші права суб’єкта даних, надані Вам чинним законодавством. Ви можете користуватися своїми правами, якщо вважаєте, що це відповідає Вашим інтересам.

Ви маєте такі права як суб’єкт даних:

Ви можете у будь-який момент звернутися до нас, щоб скористатися деякими своїми правами. Нам може знадобитися деякий час (але зазвичай до 1 місяця) на обробку Вашого запиту. Якщо ж обробка Вашого запиту потребує більше часу, ми вчасно повідомимо Вас про це.

Для забезпечення безпеки Ваших персональних даних нам може знадобитися запросити додаткову інформацію про особливості запиту, а також підтвердити Вашу особу.

Ви можете скористатися своїми правами, для чого Вам слід звернутися до нас через канали зв’язку, вказані нижче у розділі 11.

 1. Зміни до Політики

Ми оновлюватимемо цю Політику у разі будь-яких змін у чинному законодавстві або у разі зміни нами будь-якої з описаних дій з обробки персональних даних.

Якщо ви підписалися на розсилку наших маркетингових матеріалів, ми вчасно повідомлятимемо Вас про відповідні зміни електронною поштою.

Ви можете отримати попередні версії Повідомлення, надіславши нам відповідний запит.

 1. Реквізити для зв’язку

Ви можете надсилати нам Ваші запити або скарги за адресою електронної пошти: dataprotection@sk.ua.

Ви можете також надсилати Ваші запити або скарги на нашу поштову адресу:

Музейний провулок, 10, м. Київ, 01001, Україна

До уваги: Олексію Шевлякову

Але ми не можемо гарантувати, що цей спосіб зв’язку буде швидшим за листування електронною поштою.

Нижче наведена інформація про те, як ми обробляємо персональні дані різних типів, що належать різним суб’єктам даних, про цілі обробки, одержувачів Ваших персональних даних і період зберігання.

Якщо ми змінимо мету обробки Ваших персональних даних, і нова мета їх обробки не співпадатиме з початковою метою, вказаною вище, ми повідомимо Вас про це. Ми також попросимо Вас надати згоду щодо нової мети обробки, якщо обробка для початково визначеної мети здійснювалася на підставі Вашої згоди.

Ми також можемо обробляти Ваші персональні дані без надання Вам відповідного повідомлення, якщо чинним законодавством вимагається, щоб ми здійснювали обробку Ваших персональних даних.

Кандидати на вакантні посади

 1. Категорії персональних даних

Ми можемо збирати та обробляти такі Ваші персональні дані: ПІБ; стать; дата народження; адреса електронної пошти, номер телефону, поштова адреса; попередні місця роботи, попередні роботодавці, досвід роботи; фотографії; освіта.

Ми не збираємо та не обробляємо конфіденційні персональні дані. Якщо Ви надаєте нам конфіденційні персональні дані (наприклад, дані про судимості) або надаєте свою згоду на обробку таких персональних даних, ми застосовуватимемо додаткові заходи безпеки при обробці таких даних і використовуватимемо їх лише для цілей, описаних нижче.

 • Джерела персональних даних

Ми можемо одержувати Ваші персональні дані безпосередньо від Вас (наприклад, електронною поштою) або від третіх осіб (наприклад, через портали з пропозиціями вакансій, рекрутингові агентства).

 • Цілі обробки

Ми здійснюємо збір та обробку вищезазначені категорії персональних даних для таких цілей:

 • відбір кандидатів на вакантні посади;
 • перевірка репутації/рекомендацій кандидатів, які успішно пройшли процес відбору.
 • Одержувачі персональних даних

Дозволяється передавати Ваші персональні дані таким третім особам:

 • компаніям Sayenko Kharenko;
 • постачальникам інформаційних послуг, використовуваних нами для обробки та зберігання даних.
 • Період зберігання даних

Ми зберігаємо Ваші персональні дані стільки, скільки необхідно для цілей нашої діяльності та/або упродовж періоду, встановленого чинними законами та підзаконними актами.

Ви можете надіслати нам запит на видалення Ваших персональних даних через канали зв’язку, вказані у розділі 11 цієї Політики.

Працівники

 1. Категорії персональних даних та цілі обробки

Ми маємо право збирати та надалі обробляти нижчезазначені категорії персональних даних для таких цілей:

 • Наймання працівника та подальше ведення його справ: ПІБ, дата народження, стать, адреса електронної пошти, номер телефону, поштова адреса, відомості про попередні місця роботи (попередніх роботодавців), раніше займані посади, фотографії, реквізити документів, що посвідчують особу (паспорт або посвідка на проживання), номер реєстраційної картки платника податків, чи є працівник військовозобов’язаним, освіта, дані про дітей (ПІБ та дата народження), стан здоров’я (для працівників з інвалідністю);
 • Ведення платіжної відомості: ПІБ, реквізити банківського рахунку, розмір оплати, номер реєстраційної картки платника податків;
 • Ведення листків непрацездатності: ПІБ, дані про тип непрацездатності/вид захворювання, дати лікарняного;
 • Укладення договору страхування на користь працівника: ПІБ, адреса місця проживання, дата народження, номер телефону, стан здоров’я;
 • Обробка запитів щодо страхування/звернень до страхової компанії: ПІБ, стан здоров’я, діагнози;
 • Організація відрядження: ПІБ, паспортні дані, дані закордонного паспорту, службова електронна адреса, дати поїздки, пункт призначення;
 • Організація особистої поїздки: ПІБ, паспортні дані, дані закордонного паспорту, службова електронна адреса, дати поїздки, пункт призначення;
 • Організація внутрішніх заходів для співробітників: ПІБ, дані закордонного паспорту, відеозаписи, фото;
 • Отримання бізнес-віз для співробітників: ПІБ, дані закордонного паспорта, фінансова інформація, службова електронна адреса;
 • Сплата податків: ПІБ, посада, розмір винагороди/заробітної плати, паспортні дані, номер реєстраційної картки платника податків;
 • Розподіл бонусів: ПІБ, посада, розмір винагороди/заробітної плати, розмір бонусів;
 • Контроль за IT-безпекою: ПІБ, посада, IP-адреса;
 • Підготовка цінової пропозицій для клієнтів/потенційних клієнтів та відомостей про кваліфікацію/рівень професійної підготовки осіб, які братимуть участь у проекті: ПІБ, посада, професійний досвід, службова електронна адреса, службовий номер телефону, фотографії;
 • Надання послуг клієнтам: ПІБ, службова електронна адреса, службовий номер телефону, посада;
 • Ведення даних про місце роботи: ПІБ, посада, службовий номер телефону, службова електронна адреса;
 • Подання відомостей для електронних довідників (рейтингів): ПІБ, службова електронна адреса, службовий номер телефону, посада, професійний досвід;
 • Охорона нашого офісу: ПІБ, фото, відеозаписи, дані проходжень точок контролю системи доступу.

Для отримання детальнішої інформації просимо ознайомитися з нашою внутрішньою політикою та документами щодо захисту даних.

 • Джерела персональних даних

Ми можемо одержувати Ваші персональні дані безпосередньо від Вас (наприклад, електронною поштою), брати їх з нашого обладнання, яке Ви використовуєте для виконання своїх службових обов’язків, або у третіх осіб (наприклад, порталів вакансій, рекрутингових агентств). Деякі Ваші особисті дані також можуть бути згенеровані у процесі Вашої роботи у Sayenko Kharenko.

 • Одержувачі персональних даних

Дозволяється надавати Ваші дані усім нижчезазначеним третім особам:

 • компаніям Sayenko Kharenko;
 • нашим клієнтам;
 • постачальникам транспортних послуг, послуг розміщення або інших пов’язаних з подорожами послуг;
 • зовнішнім аудиторам та іншим радникам і консультантам (наприклад з правових питань або питань ведення фінансової звітності);
 • постачальникам послуг інформаційних систем, які використовуються нами для обробки та зберігання даних;
 • банкам;
 • органам державної влади або місцевого самоврядування;
 • третім особам, які видають візи та дозволи на роботу, у тому числі посольствам, еміграційній службі тощо;
 • постачальникам послуг страхування та страховим брокерам;
 • Період зберігання даних

Ми зберігаємо Ваші персональні дані стільки, скільки необхідно для цілей нашої діяльності, та/або упродовж періоду, встановленого чинними законами та підзаконними актами.

Ви можете надіслати нам запит на видалення Ваших персональних даних через канали зв’язку, вказані у розділі 11 цієї Політики.

Відвідувачі нашого веб-сайту

Ми збираємо певну інформацію про відвідувачів нашого веб-сайту. Однак ця інформація не є персональними даними.

Ми використовуємо файли cookie на нашому сайті. Файл cookie — це невеликі фрагменти тексту, який наш веб-сайт передає у файл cookie браузера на Вашому комп’ютері, щоб веб-сайт міг запам’ятати Ваші налаштування. Детальнішу інформацію про файли Ви можете знайти тут  https://www.aboutcookies.org/. Ми використовуємо дані файлів cookie, щоб аналізувати поведінку відвідувачів веб-сайту і покращувати взаємодію з ними. Ви можете вимкнути файли cookie в налаштуваннях браузера або за цим посиланням https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/ .

Особи, які підписалися на розсилку наших електронних листів

Якщо Ви відвідуєте наш веб-сайт і підписуєтесь на отримання наших електронних листів, ми збираємо та обробляємо лише відомості про Вашу електронну адресу.

Ми можемо передавати ці персональні дані компаніям Sayenko Kharenko та/або постачальникам послуг інформаційних систем, які використовуються нами для обробки та зберігання даних.

Ми зберігаємо Ваші персональні дані стільки, скільки необхідно для цілей нашої діяльності, та/або упродовж періоду, встановленого чинними законами та підзаконними актами. Але Ви можете у будь-який момент відмовитися від нашої розсилки. Після Вашої відмови від розсилки ми більше не оброблятимемо Ваші дані для відправки Вам наших маркетингових матеріалів.

Ви можете надіслати нам запит на видалення Ваших персональних даних через канали зв’язку, вказані у розділі 11 цієї Політики.

Клієнти

 1. Категорії персональних даних

У процесі залучення потенційних клієнтів або надання послуг нашим існуючим клієнтам ми можемо обробляти таку інформацію:

 • Щодо клієнтів-фізичних осіб: ПІБ, стать, адреса електронної пошти, службова електронна адреса, номер телефону, службовий номер телефону, поштова адреса, службова адреса, посада, раніше займані посади, відомості про попередні місця роботи (попередніх роботодавців), професійний досвід, інформація про послуги, які клієнт придбав у нас, паспортні дані, номер реєстраційної картки платника податків, реквізити банківського рахунка, відомості про платежі, здійснені клієнту, або одержані від нього;
 • Щодо представників юридичних осіб: ПІБ, стать, службова електронна адреса, службовий номер телефону, службова адреса, посада, професійний досвід.
 • Джерела персональних даних

Ми можемо одержувати Ваші персональні дані безпосередньо від Вас (наприклад, електронною поштою) або у третіх осіб (наприклад, у наших корпоративних клієнтів, з відкритих джерел).

 • Цілі обробки

Ми маємо право обробляти Ваші персональні дані для однієї або кількох нижчезазначених цілей:

 • урегулювання конфлікту інтересів щодо клієнта або контрагента клієнта за транзакцією / з іншою стороною судового процесу;
 • проведення перевірок у рамках заходів протидії відмиванню грошей та інших подібних перевірок клієнта або контрагента за транзакцією / іншої сторони судового процесу;
 • надання послуг клієнтам;
 • контроль за здійсненням платежів;
 • управління нашими діловими відносинами з клієнтом, у тому числі повідомлення про зміни запропонованих нами умов ведення бізнесу та інших внутрішніх процесів;
 • визначення зацікавленості клієнта у наших послугах і надання клієнту наших маркетингових матеріалів;
 • визначення зацікавленості клієнта у наших послугах і надання клієнту наших цінових пропозицій щодо наших послуг;
 • розсилка результатів маркетингових опитувань;
 • статистичні цілі;
 • запрошення клієнта взяти участь у наших маркетингових або інших заходах і керування участю клієнта в них;
 • подання відомостей для електронних довідників (рейтингів); та/або
 • розсилка кореспонденції та подарунків до свят.
 • Одержувачі персональних даних

Дозволяється надавати Ваші дані усім нижчезазначеним третім особам:

 • компаніям Sayenko Kharenko;
 • постачальнам транспортних або поштових послуг;
 • зовнішнім аудиторам та іншим радникам і консультантам (наприклад з правових питань або питань ведення фінансової звітності);
 • постачальникам послуг інформаційних систем, які використовуються нами для обробки та зберігання даних;
 • банкам;
 • органам державної влади або місцевого самоврядування;
 • юридичним довідникам;
 • нашим субпідрядникам, яких ми залучаємо лише за Вашої попередньої згоди.
 • Період зберігання даних

Ми зберігаємо Ваші персональні дані стільки, скільки необхідно для цілей нашої діяльності, та/або упродовж періоду, встановленого чинними законами та підзаконними актами.

Ви можете у будь-який момент відмовитися від нашої розсилки. Після Вашої відмови від розсилки ми більше не оброблятимемо Ваші дані для цілей відправки Вам наших маркетингових матеріалів

Ви можете надіслати нам запит на видалення Ваших персональних даних через канали зв’язку, вказані у розділі 11 цієї Політики.

Контрагенти клієнта

 1. Категорії персональних даних

У процесі надання клієнтам наших послуг нам може знадобитися обробляти певну інформацію про контрагентів наших клієнтів (наприклад, контрагентів клієнта за транзакцією / іншої сторони судового процесу). Не виключено, що деяка частина такої інформації є персональними даними.

 • Джерела персональних даних

Ми можемо одержувати Ваші персональні дані безпосередньо від Вас (наприклад, електронною поштою) або у третіх осіб (наприклад, у наших корпоративних клієнтів, з відкритих джерел).

 • Одержувачі персональних даних

Дозволяється надавати Ваші дані усім нижчезазначеним третім особам:

 • компаніям Sayenko Kharenko;
 • зовнішнім аудиторам та іншим радникам і консультантам (наприклад з правових питань або питань ведення фінансової звітності;
 • постачальникам послуг інформаційних систем, які використовуються нами для обробки та зберігання даних;
 • органам державної влади або місцевого самоврядування;
 • нашим субпідрядникам, яких ми залучаємо лише за Вашої попередньої згоди.
 • Період зберігання даних

Ми зберігаємо Ваші персональні дані стільки, скільки необхідно для цілей нашої діяльності та/або упродовж періоду, встановленого чинними законами та підзаконними актами.

Ви можете надіслати нам запит на видалення Ваших персональних даних через канали зв’язку, вказані у розділі 11 цієї Політики.

Субпідрядники

 1. Категорії персональних даних

У процесі залучення субпідрядників для надання нам товарів/робіт/послуг ми можемо обробляти таку інформацію:

 • Щодо фізичних осіб: ПІБ, службова електронна пошта, паспортні дані, номер реєстраційної картки платника податків, адреса для відправки рахунків, реквізити банківського рахунка, відомості про платежі, здійснені клієнту, або одержані від нього;
 • Щодо представників юридичних осіб: ПІБ, стать, службова електронна адреса, службовий номер телефону, службова адреса, посада.
 • Джерела персональних даних

Ми можемо одержувати Ваші персональні дані безпосередньо від Вас (наприклад, електронною поштою) або від третіх осіб (наприклад, через юридичних осіб-субпідрядників, з відкритих джерел).

 • Одержувачі персональних даних

Ми можемо надавати Ваші особисті дані компаніям Sayenko Kharenko або постачальникам послуг інформаційних систем, а також постачальникам послуг, які надають приміщення для проведення наших заходів.

 • Період зберігання даних

Ми зберігаємо Ваші персональні дані стільки, скільки необхідно для цілей нашої діяльності, та/або упродовж періоду, встановленого чинними законами та підзаконними актами.

Ви можете надіслати нам запит на видалення Ваших персональних даних через канали зв’язку, вказані у розділі 11 цієї Політики.

Учасники заходів

 1. Категорії персональних даних

При проведенні професійних заходів ми можемо обробляти персональні дані такого типу:

 • Щодо доповідачів – ПІБ, службова електронна адреса, службовий номер телефону, посада, професійний досвід, фото, відеозаписи;
 • Щодо гостей – ПІБ, електронна адреса, посада, професійний досвід, фото, відеозаписи.
 • Одержувачі персональних даних

Дозволяється надавати Ваші дані усім нижчезазначеним третім особам:

 • компаніям Sayenko Kharenko;
 • постачальникам транспортних або поштових послуг;
 • зовнішнім аудиторам та іншим радникам і консультантам (наприклад з правових питань або питань ведення фінансової звітності);
 • постачальникам послуг інформаційних систем, які використовуються нами для обробки та зберігання даних;
 • банкам;
 • органам державної влади або місцевого самоврядування.
 • Період зберігання даних

Ми зберігаємо Ваші персональні дані стільки, скільки необхідно для цілей нашої діяльності та/або упродовж періоду, встановленого чинними законами та підзаконними актами.

Ви можете надіслати нам запит на видалення Ваших персональних даних через канали зв’язку, вказані у розділі 11 цієї Політики.

Відвідувачі офісу

З метою забезпечення безпеки нашого офісу та інформації, що в ньому зберігається, ми обробляємо такі типи персональних даних відвідувачів нашого офісу: ПІБ, дата та час відвідування та відеозаписи.

Ми можемо надавати Ваші особисті дані компаніям Sayenko Kharenko або постачальникам послуг інформаційних систем, а також субпідрядникам, які надають нам послуги. Ми також можемо надати цю інформацію державним органам, за наявності законних підстав для цього.

Ми зберігаємо Ваші персональні дані для вищезазначених цілей упродовж 4 місяців та/або упродовж періоду, встановленого чинними законами та підзаконними актами.

Ви можете надіслати нам запит на видалення Ваших персональних даних через канали зв’язку, вказані у розділі 11 цієї Політики.

Cookies повідомлення

Ми використовуємо дані cookie, щоб аналізувати поведінку відвідувачів
нашого сайту та покращувати його. Використовуючи наш сайт, ви даєте згоду на дані cookie відповідно до нашої Cookie Policy.